Menu

Administrasjon

Hovedtrener

Sven Erik Sætre

95232367

svennis10@hotmail.com
Assistent trener Kristian Bråtebæk

95791967

reggern@hotmail.com
Keeper trener Bjørn Lillestu

91586751

blillest@bbnett.no
Lagledere Jon Bakken
Bjørn Lillestu
90762828
91586751
bakkfjoset@gmail.com
blillest@bbnett.no
Materialforvalter

Fysioterapeaut Kjell Standal 48068422
Fotballgruppa, leder
Vara
Svein Ekeland
Mia Faldmo

91540567
40404349

svekela@online.no
mia.faldmo@femundngerdal.no

Sportslig utvalg, Leder

Arne Lund 90689985 arne@marikroken.no
Sportslig utvalg

Vara
Geir Moen
Ronnie Larsson
Svein Ove Nordsveen

91537811
47015516
90795757

gpmoen@gmail.com
ronnie_larsson@yahoo.com
post@solheimhytta.no

Sponsoransvarlig
Arne Lund

90689985

arne@marikroken.no
Kamp og arrangement
komité

Jonny Lillestu
Ronja Juhl Sørensen
Gjermund Gjermunds
Marius Lundby

97721222
91688235
99213607
91702816

Inntekts komite









Kasserer Sverre Skoglund 95974114 sverre.skoglund@vekstra.no

Kaptein

Valgkomite



Lene Cicilie Lillestu leder 1 år

Trude Nordsveen 2 år

Linda Foss 3 år

Damelaget Line Rønes (Leder) 97501344

li95ne@hotmail.com

Styret i yngres avdeling Katrine Kleiven (Leder)
Tommy Granberg (Nestleder)
Thomas Løland
Trine Samuelshaug

kkleiven@gmail.com
tommy-g@online.no
thloland@bbnett.no
trine.samuelshaug@vekstra.no